"Hayal ettiginiz insan olmaya çalismak içinizdeki insani harcamaktir." Kurt Cobain

BİZ KİMİZ
Müthiş bir hızla değişmekte olan ve sosyal ağlarla birbirine bağlı , küresel bir dünyada yaşıyoruz. Ve biz SENSİVA olarak sorumluluk ve örnek olma bilinci ile değiştiren ve dönüştüren güç olmayı hedefliyoruz. Tutkumuzun temeli burada yatıyor.

AMACIMIZ
Değişim ve dönüşümün keyifli ve öğreten itici gücü olmak
En doğru araçları temel alan sonuç ve insan odaklı, her müşteriye özel çalışılmış etkili çözümler önermek
Müşterilerimiz için ölçülebilir farklar yaratacak, rekabete dayalı sonuçlar elde etmek
Sosyal sorumluluk ve kollektif bilinç yaklaşımımız ile tüm faaliyetlerimize damga vurmak

DEĞERLERİMİZ
Markamızın yürekten desteklediği üç değer odağımız var.
Güvenilir – Söylediğimizi yaparız, bu konuda azimliyiz. Müşterilerimizin değerli bulacağı işler iletmeye ve uzun soluklu kalmaya kararlıyız.
Sınırları Zorlayan - Dünyada neler olup bittiğini takip ediyor, global ve sürekli değişime önem veriyoruz. İşte yaratıcılıktan iş performansına ve müşterilerimize duymak istediklerinin yanı sıra duyması gerekenleri de iletebilmemizin ardında sürekli gelişmeye verdiğimiz bu değer yatıyor.
Ekip Ruhu- İşbirliği ve ekip ruhu bizim için çok değerli. Üzerinde çalıştığımız proje için müşterilerimizle birlikte iyi bir ekip olduğumuzda en iyi performansı sergileyeceğimize duyduğumuz inanç ile hareket ediyoruz.
Ve tüm bu üç temel değeri SORUMLULUK zemini üzerine inşa ediyoruz. Birbirimize ve müşterilerimize saygı duyuyoruz. Sadece sürdürebilmek değil, iş performansını yükseltmek, bununla da kalmayıp içinde yaşadığımız topluma örnek ve destek olmaya çalışmak bizim temel kaygımız.

MİSYONUMUZ
Alışkanlıkları sorumluluk algısı ile dönüştürecek derin farkındalık ve kavrayışlar geliştirmek.

NASIL BAŞLIYORUZ
Samimiyet – En etkili şifremiz - biz samimiyiz. Kendinizi kandırdığınızı hissedersek bunu sizinle açıkyürekli bir şekilde paylaşırız.
Bireye Özel, Kuruma Özel - Her bir birey ve her kurum kendi içinde bir bütün olarak incelenmeli ve ele alınmalıdır. Standart hazırlanmış kurgular ile tüm müşterilere aynı basmakalıp hizmet vermek bizce doğru değildir.
İnsan ve Deneyim Odaklı – Günümüzün hız ihtiyacı ve sezgisel yaklaşımı, sağlam metodolojik araçlar ve teknoloji ile kusursuz bir bileşke oluşturuyor. Ancak ne yapıyor olursak olalım İnsan , Duygular ve Deneyim odaklılıktan uzaklaşmadan sevgi hatta şevkatle çalışıyor ve beklentilerin de ötesine geçerek akılda kalıyoruz.
Temelimiz – Birçok sektörde konusunda uzman, çağa ayak uydurarak yenilikçiliğini sürdüren, samimi hatta mütevazi bir ekip ile çalışıyoruz. Her insanın bir diğerinin hayatına etkisi ve katkısı vardır bilinci bizim itici gücümüz.

BAŞARI KRİTERLERİMİZ

  • Beklentilerin de ötesine geçerek akılda kalmak
  • Pazarlarında lider ve yenilikçi müşterilerle çalışmak
  • Yaptığımız işlerde kendimizi de sürekli araştıran ve yenilikçi konumda tutmak
  • Müşterilerimiz için ölçülebilir iş sonuçları ve dikkate değer işler üretmek
  • Gelir, kar ve duygu bağlamında sürdürülebilir büyüme sergilemek